Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Robert Knepper- T-Bag

 

 

 


_Robert Knepper  -  Theodor " T-Bag" Bagwell_

 

Robert Knepper-T-Bag  

 

JMÉNO: Theodore Bagwell
VĚZEŇSKÉ ČÍSLO: 89632
UMÍSTĚNÍ: Blok s nízkou ostrahou, křídlo A, cela 16
ZLOČIN: Únos šesti studentů, znásilnění a vražda prvního stupně
ROZSUDEK: doživotí
ČAS ZBÝVAJÍCÍ DO KONCE: doživotí
ZPŮSOBILOST PRO PODMÍNĚNÉ PROPUŠTĚNÍ: Chovanec není způsobilý pro podmíněné propuštění

Postava:
Theodore Bagwell (nebo taky T- Bag, jak si říká) je jeden z nejnebezpečnějších vězňů ve Fox River . Už v mládí byl vandalem a krutě zacházel se zvířaty. Když mubylo deset, tak byl chycen, jak se pokouší zapálit dům svého učitele na základní škole ve čtvrté třídě. A tak byl poslán do nápravného zařízení pro mladistvé. Zde se Bagwell dostal do Purity Gang(Rasistický gang). Bagwellovy zločiny byly čím dál vážnější. Gang spáchal zločin se střelnou zbraní a pokusem o vraždu. Za tyto zločiny byl poslán do Donaldsonova vězení s vysokou ostrahou v Alabamě, kde ihned zastal pozici vedoucího v gangu. Před čtyřmi lety se opět vrátil k životu kriminálníka. V této době provedl únos a zabil šest studentů v Alabamě, čímž se dostal na seznam nejhledanějších zločinců v Americe. Jakmile ho chytli, jeho právní zástupce podal na něho žalobu, aby byl uvězněný, protože se obávali, že se znovu stane členem Gangu. Nakonec Bagwell skončil ve Fox River a díky své minulosti se zde T-Bag stal jedním z nejobávanějších vězňů. 

Další poznámky:
Vězeň je známý tím, že byl členem Purity Gangu. Vězeň má prokázaný vztah s Jason Buchanan (také známý jako Maytag) Seth Hoffner (také známý jako Cherry). Vězeň má povolané návštěvy se Susan Hollander. Je ohodnocený stupněm C a je mu povolena pro práce ve vězení.

 

Herec:
ROBERT KNEPPER: (T-Bag v Prison Break) Robert Knepper vděčí za své herectví z velké části matce, která, když byl malý, pracovala v oddělení rekvizit v divadle ve Freemontu, OH. Začal mít zájem o umění, po mnoho let pak pracoval v divadle a hrál ve vysokoškolských představeních. Později šel studovat drama na Univerzitu v Northwestern. Nedávno hrál ve filmech „Hostage“ a „Species III“. Objevil se v seriálech „Thieves“ a „Jackie, Ethel, Joan: The Women of Kamelot“. Knepper nyní žije v Jižní Kalifornii.TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek