Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Amaury Nolasco-Sucre_Amaury Nolasco - Fernando Sucre_ 

 

Amaury NolascoVĚZEŇ: Fernando Sucre
VĚZEŇSKÉ ČÍSLO: 89775
UMÍSTĚNÍ: Blok s nízkou ostrahou, křídlo A, cela 40
ZLOČIN: Ozbrojená loupež
ROZSUDEK: pět let
ČAS ZBÝVAJÍCÍ DO KONCE ROZSUDKU: 4 roky, 1 měsíc
ZPŮSOBILOST PRO PODMÍNĚNÉ PROPUŠTĚNÍ: 1 rok, 4 měsíce

Postava:
Fernando Sucre se narodil v Chicagu. I když většinu svého času trávil někde venku na ulici, tak po většinu života se nedostával příliš do konfiktu se zákonem. Až jedné noci, kdy přepadl obchod s lihovinami v Ecuadoru, ikdyž s nenabitou zbraní. Policie však přijela moc rychle nato, aby stihl někam utéct, a tak byl na místě zatčen. Ihned po nástupu do Fox River si udělal vizitku slušného vězně. Požádal o co možná nejmilosrdnější rozsudek, aby mohl být se svou dívkou, Maricruz Delgado. Sucre potkal Maricruz před třemi roky. Šest měsíců předtím se Maricruz přistěhovala do New Yorku kvůli práci nákupčí pro významnou Manhattanskou módní společnost. O měsíc později se Sucreův bratranec Hektor také přestěhoval do New Yorku. Svým přátelům řekl, že ho přesunula společnost, ale ti, kteří ho znají, tak jim je jasné, že se sem přestěhoval kvůlu Maricruz, která se mu také líbí.  

Další poznámky:
Vězeň má povolené návštěvy od Maricruz Delgado. Vězni jsou povoleny návštěvy Mariccuz jednou za měsíc. Vězeň je ohodnocený stupněm C a je mu povolena práce ve věznici.

Herec:
Amaury Nolasco, rodák z Portorika, studoval biologii jako řádný student na Univerzitě v Portoriku. Zpočátku zamýšlel studovat na doktora na lékařské škole, ale co osud nechtěl, byl oblíbencem ředitele, který ho ihned obsadil do jeho první televizní reklamy. Po několika takových rolích se Nolasco přestěhoval do New Yorku, kde trénoval v American British Dramatic Arts School. Vypracovával se v Shakespearových dramatech, jako mladý herec se zaměřoval na techniku jazyka, tvrdě na sobě pracoval a stále jsme ho mohli vidět na jevišti. Brzy potom Nolasco začal hostoval v různých televizních pořadech jako " Arli$$" , " CSI: Kriminálka Las Vegas" a " ER" . Svou první významnější roli dostal ve filmu jak " Orange Julius" a v pokračování tuningové trháku " Rychle a zběsile 2" . Spoluúčinkoval také ve filmu " Mr. 3000" jako protivník Bernia Maca. Mimojiné také hostoval ve filmech " George Lope" , " Zrození Evy" a " C.S.I.: New York" . V budoucnu ho lze také vidět v komedii " The Benchwarmers" spolu s Robem Schneiderem a Davidem Spadem. Když zrovna netočí v Chicagu, tak je v Los Angeles a hraje golf či tenis.

TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek